ONLINE KŘÍŽOVKY .CZ | luštěte a vyhrajte

Dobrý den, dnes je 11. 12. 2023, svátek má , zítra


 

 

 

Code by PCHweb.cz

 

TOPlist

Jak můžete vyhrát

Pro jednoho výherce v jednom měsíci máme výhru:

STÍRACÍ LOS.

Pro zařazení do slosování o ceny pošlete alespoň jedno správné řešení kterékoliv zveřejněné soutěžní křížovky nebo osmisměrky. Od února 2018 losujeme v jednom měsíci ze všech správných řešení jednoho výherce, kterému pošleme stírací los.

Řešení ve tvaru: KÓD KŘÍŽOVKY TEXT (např. KRIZOVKA 29 Pec nám spadla) posílejte do 10 dnů od uveřejnění soutěžních  křížovek na mailovou adresu: onlinekrizovky@seznam.cz
Odesláním řešení s adresou dáváte výslovný souhlas k použití všech svých doručených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v evidenci na dobu nejdéle jeden rok. Osobní údaje vylosovaného výherce budou zveřejněny pouze na těchto stránkách a to v podobě jméno (pouze iniciály), celé příjmení a název města (obce), a to po dobu maximálně jednoho roku.
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v evidenci a budou sloužit pouze pro nutné úkony spojené s kontaktováním výherce a odesláním výhry. Zpracováváme pouze údaje výherce, ostatní doručené maily s osobními údaji jsou po posledním dnu v měsíci smazány.

 

Blahopřejeme výhercům soutěžních křížovek

 

Září 2023: V. Kail, Žatec
Správná znění tajenek: … se stromem, navážete jej s celým lidstvem. Jaroslav Malina Lžící není možné vyčerpat moře. ... z velblouda komára. ... a odhodláním. citron a vyrobit pomerančovou šťávu . ... i zmužilosti. ... spisovatel Josef Ladislav Turnovský. ... se usmívá, blázen se chechtá. ... je třeba pouze lži. Na svatého Mořice hodí se již čepice. ... člověka zabít několikrát! ... s ní není spojena svoboda chybovat. Eva Francová ... dokáže dát mat i dámě! Čím kdo více má, tím více žádá. ... ale špatný jezdec. ... manželka začne zpívat tak se rozbrečí. Vratislávka ... pracuji, jak umím. ... ekonom a spisovatel Vlastimil Šubrt. ... být kopřivou, záhy pálí. ... ta je přednostním právem hrdinů. Ladislav Zívr .... jen velký, hlubokánský pád. ... na Titaniku, ledovec by se lodi vyhnul. Stačí mi zápal. Nedostatky se vidí jen na druhém. Ale vždy je prospěšná. Jaromír Typlt

Srpen 2023: A. Kecskésová, H. Brod
Správná znění tajenek: Přiznat chybu je také umění. Antonín Pšurný ... stojí za rybaření, i když je nechytíte. kupujeme pastu a drogy. ... a blízkým lidem. Bartolomějské větry ovsy lámou. Zdeněk Miler Husité měli ve znaku kalich a husu. ... lepší jít pěšky. ... přesvědčí, že si pohoršili. ... skladatel a výtvarník Jaromír Švejdík. ... dvanáct polovin. Tomu kdo miluje, dá srdce vždycky mat. Ludvík Daněk ... se musí kovat, když je žhavé. Jan Hus jel na schůzi do Kostnice. ... dědictví po něm. ... pro ty, co se zabývají minulostí. Petr Hořava ... to smích přejde. ... vyskytuje v Severní a Střední Americe. ... málokdo ví, kým skutečně jste. Národnostní menšinou jsou Přemyslovci. Imrich Bugár ... považovat za svatého Václava. pravdu říkej holou větou. Na půdě je tma. ... od vlka, narazíte na medvěda. Libor Malina ... ho pojmenovali všedním životem. ... nejlepší pomoc.

Červenec 2023: T. Liška, Teplice

Správná znění tajenek: Viktor Láznička ... by mohli být, kdyby nebyli, jací jsou. ... mohylové pohřebiště. Zlato ruce nemá, ale všechno dokáže. …obrat višně se stopkami. Jiří Kavan Červenec žně žita a višně skýtá. ... ale nikdy červenou. ... přestavěna na lovecký hrádek. ... nečekej nic než kopance. směšně komický. Chtěl jsem škrtnout zlodějskou minulost. Michal Konopka Vládcem je čas, ne vládcové. ... pijete, aby se něco stalo. Právě proto. ... a k tomu, aby vytrval, nemusí mít úspěch. může, starý musí. ... sloučením obcí Dušníky a Hořelice. ... je klíč k chudobě. Martin Galia ... také je pro nás každý bod důležitý. David Navara ... není milován koněm, daleko nedojede. Milan Berka ... byl by i Bůh ženatý. Zdvořilost je pravda mírněná taktem. ... mezi nejstarší česká města. ... potřebuji ještě nový klobouk. ... je vždycky tma. Andělé nechodí po zemi.

Červen 2023: L. Laubacher, Neveklov
Správná znění tajenek: Tma je ve státě, kde jsou lotři na výsluní. Malý Rapotín ... ale spolkne celý dům i se střechou. ... nedostali gól. ... méně odporní. jelikož odplata je nejlepší za syrova. ... jeden pomocník. ... jako strážní místo na norimberské cestě, ... prodavačka potravin, Praha. ... chvíli po půlnoci. ... co nejrychleji vynos co nejvíce. Malé Dvorce Nejlepší je na smetaně. ... potokem Pšovkou. ... a krátká kázání. ... led, neotálej, poseč louku hned. ... kde ti ho zavázali ... jako kasárna pohraniční stráže Ryba nepotřebuje křídla. je jen okamžik. Maso je tam pouze jako dekorace. Nová Hospoda ... moc trpělivosti, aby ses jí naučil. Krása neuvaří. ... jde na návštěvu k tvé ženě. kočka spí, myši tancují. ... boj jenom přerušuje. Motlová ženská s docela dobrými názory. ... původně rychta.

Květen 2023: E. Bystřická, Břeclav
Správná znění tajenek: S láskou ubývá čas, s časem ubývá lásky. ... je otroctví s korunou. ... máme na vyrábění škytavky. Studený máj zakládá na chléb ... protože se leknou. Kraba nedonutíš chodit přímo. Milan Kubala ... někdy obrazu život. Stará a velmi zdravá tchyně! ... kdo krmili a dobru naučili. ... na jihu s obcí Bělá pod Pradědem. ... je chatrč, kde člověk žije. ... povolal do Čech brambory. ... je celé tajemství přírodních věd. Mistr Kampanus Kočka v rukavicích myš nechytí. Jan Žižka byl český zemák. ... nebo dvě nenávisti. Jedno, dvě, tři, čtyři, jsou všechny. Život měříme činy ne časem. ... pták v hrsti má cenu dvou ve křoví. já jdu umýt nádobí. ... znamená rázně jednat. ... centrum pravoslavné církve na Moravě. Móda je chtěný plagiát. ... lidskou mysl jako velká a náhlá změna. ... rostliny, protože by dostaly úpal. Hodina klavíru ... nelze, ale také ne bez dobrého slova. vás muž dožene. ... v botech, hrozně mne bolí hlava.

Duben 2023: M. Čechtický, Klatovy
Správná znění tajenek: ... vyjde, i když kohout nezakokrhá. ... fazole a ořechy. ... činy, jeví se planými a prázdnými. Mišpule obecná ... dělá, je asi dobré. ... zašmodrchat se dá jen pomocí počítače. ... mnoho chorob. ... já se s tím walkmanem jednou zabiju. Náhoda ovládá pole. ... mohu jen jak umím. ... a larvami a housenkami motýlů. ... není třeba oplakávat. Vrchní šaty zakrývají vnitřní bolest. ... oblastí Ameriky. ... ale karty snímej sám. ... poctivě, nedbej na řeči zlovolných lidí. ... a na plicích žluč. ... inteligence je lepší, než vrozená blbost. Jeřáb sudetský ... se nedá ukrást. ... doplňkem při odvykacích kúrách kuřáků. ... přijíždějí nejpozději. Stařec je zřídkakdy šťastný. ... dvouletá rostlina. ... se nikdy nevrací. Nůž a slovo ber za správný konec. ... strčit do kapsy. Hloh obecný ... které by nechtělo mít doma počítač. strach ke smrti.

Březen 2023: M. Pěničková, Nymburk
Správná znění tajenek: .. a pohřbívá dole. Sláva provází ctnost jako stín. ... mám takovou manželku. Co nevím, s tím se nemusím trápit. ... Žerotínové. Čas je nejlepší lékař. Když se vám ve špajzu oběsí myš. ... prázdnější, tím je těžší. ... mocné a bohaté Janovské republiky. Nevejde se mi do nosu. ... netrpělivost. ... kývne hlavou plují ledy dolů vodou. Veselá bída všechno překoná. Kolik otroků, tolik nepřátel. ... pletením metel. ... a čtyři na zrcadle. Lepší známý čert, než neznámý svatý. Jak se maže, tak se jede. ... je pětilodní gotická bazilika. ... se třetí nemá míchat. ... mezi iluzí a skutečností! Nemůže, když nevychodil zakladní! Uherský Brod Hněv je počátkem šílenství. Paul Brunton ... i když je sám. Lepší pták v ruce, než dva letící. ... je horší než smrt. Ne, čekal jsem až odejde. ... neboť věřím, že dějiny se opakují. ... římské lázně.

Únor 2023: K. Lojek, Brno
Správná znění tajenek: Ovsík vyvýšený ... když opravdu strašně toužíte držet. ... z nich šlápl na ruku! ... svítí, tam blesk a hrom neuškodí. ... on sebe a ona sebe. Řebčík kostkovaný To je super zmetek, ona nemá ani dno! ... než klíč houslový.... několikrát dobýván a přestavován. ... mám ještě dvě bedny! ... se nenosí zpátky. Promiňte, slečno, to jsem nevěděl. zbavuje všech trápení. ... jsou vztyčené ukazováčky minulosti. Narcis žlutý Zástup není žádný hlupák. ... vložte dopis do obálky a zalepte ji. ... epidemií je z vody! Hubený přežije deset tlustých. Dračinka jižní ... mistr ve svém oboru. ... Václav Zmrzlík ze Svojšína. Po škodě zmoudříme. ... mají poražení co falzifikovat. Kandík psí zub ... jako nic. Ošklivé trvají věčnost. ... s pracovní potencí. ... je učitelka a podle ní jsem stále blbec.

Leden 2023: V. Blechová, Uhlířské Janovice
Správná znění tajenek: Přejeme vše nejlepší v letošním roce. ... myslet na smrt. … postůj, po obědě se procházej. S čerty nejsou žerty ... pokaždé vrátila. ... odolává, nebo jej nazývá touhou. ... než ryzí zlato.... titul Historické město roku. Čas je šarlatán.... se všemi než žít sám. Na svatou Baziliši zima všude čiší. Roman Hemala ... je pro peníze schopen i pracovat. ... stát je věčný. radostné zážitky své minulosti. A k manželství ještě blíž. Marie Málková Krásný obličej stojí peníze. ... že se porušují. parní pila a továrna na sirky. ... nějaký sen doby předešlé. ... zuby nepotřebuju. ... co máte, než pochopíte, kde je problém. Malostranské humoresky ... se neustále vytahovali nad ostatní. ... začíná společnost. ... ať tě vezme na ramena. ... lze použít jako okrasné rostliny. ... nalezl poklad. ... tak, jak si to člověk představuje. ... nezodpovědní.

Prosinec 2022: B. Zadinová, Lužice
Správná znění tajenek: Přejeme vše nejlepší v letošním roce. ... myslet na smrt. … postůj, po obědě se procházej. S čerty nejsou žerty ... pokaždé vrátila. ... odolává, nebo jej nazývá touhou. ... než ryzí zlato.... titul Historické město roku. Čas je šarlatán.... se všemi než žít sám. Na svatou Baziliši zima všude čiší. Roman Hemala ... je pro peníze schopen i pracovat. ... stát je věčný. radostné zážitky své minulosti. A k manželství ještě blíž. Marie Málková Krásný obličej stojí peníze. ... že se porušují. parní pila a továrna na sirky. ... nějaký sen doby předešlé. ... zuby nepotřebuju. ... co máte, než pochopíte, kde je problém. Malostranské humoresky ... se neustále vytahovali nad ostatní. ... začíná společnost. ... ať tě vezme na ramena. ... lze použít jako okrasné rostliny. ... nalezl poklad. ... tak, jak si to člověk představuje. ... nezodpovědní.

Listopad 2022: V. Nová, Domažlice
Správná znění tajenek: Bečov nad Teplou Když jsem opilý, vidím vás dvakrát! ...je to strašná stíhačka. ... čistá, krutá zima se v lednu chystá. ... svatého Maura. ... budete se moci radovat podruhé. ... čas, aby došlo i na abstinenty! ... beran podojen. ... z kombinace rozumu s nerozumem. Čestmír Jeřábek ... když mu jiní věří. ... s hlavním střediskem Velké Moravy ... den nějaký čas o samotě. Častý host se stává břemenem. ... opravil tu pětku! Josef Matička ... shodnout ani v jednom případě! Vysoká Štola ... problémem, ale pokaždé znovu řešením. Už zase mluví. ... chválí své pivo ... také herec a režisér Ladislav Boháč. aby jste ho dosáhli. Chytrý rozumí z jednoho slova dvě. Horní Franky ... tou nejlepší odpovědí. ... druhý hlídá a třetí zabije svědky. Mladý může, starý musí. ... ženy, hazardní hry a řemeslník v domě. Prosím, generál!

Říjen 2022: H. Balvínová, Ježovice
Správná znění tajenek: Lelek americký Žijeme v kultuře netrpělivosti. ... a ještě mi nemarodily. Spánek je nejlepší lékař. ... jinou zubní pastu. ... ale nemusí se vždycky trefit. ... v pavilonu Indonéská džungle. ... se dělá bez kapes. ... slečnu a je čím dál tím chytřejší. ... musí mít důvod, směje se něčemu. Pštros somálský ... všechno, ale nemají o ničem ani ponětí. Ne, jako blbci! Trápení ženou člověka na hřbitov. ... horní víčko. ... Honzík vrátil facku. Kůň miluje oves, půda miluje hnůj. ... musí mít muž rozum. ... obývá vysokohorské himálajské lesy. Host je jako déšť. ... v období krmení mláďat. ... že nejste jedním z těch, kdo to udělají. Holub hřivnáč ... svoje, já vím svoje a děti kazit nebudeme. Všechny prsty bolí stejně. ... uznávaná valuta. Jaká je setba taková je sklizeň. Hrdlička divoká ... je lepší, než kráčet světlem sám. ... silnější v právu. Tak sněz sýr a díry nech na talíři!

 

doporučte

Doporučte

naše stránky e-mailem
vašim znamým...

 

Zde vypište e-mail, komu chcete odeslat doporučení na tento web
Tento web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace ZDE

 

 

- - -

 


 

LÉČITELSTVÍ A PORADNA

 


 

 

Navštivte zlínskou ZOO,

 

nebudete litovat. Je otevřena každý den
a patří k nejoblíbenějším zahradám v republice.

Rozlehlé přírodní expozice se společným chovem více druhů zvířat, tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, průchozí expozice a voliéry, romantický zámek Lešná i krásný park - to je prostředí zcela ojedinělé zoo
i v Evropě.